Start Aktualności Nowy wiceminister zdrowia

Nowy wiceminister zdrowia

WPR

DLA RATOWNIKÓW DLA PACJENTÓW DLA LEKARZY | 6 czerwca 2018

Fot.: Ministerstwo Zdrowia

Od 5 czerwca 2018 r. podsekretarzem stanu jest Sławomir Gadomski. Przed powołaniem był, przez dwa lata, zastępcą dyrektora w Centrum Onkologii – Instytucie im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie, gdzie kierował pionem zarządzania i finansów.

Sławomir Gadomski ma wykształcenie wyższe z zakresu finansów i bankowości oraz matematyki finansowej. Nowy wiceminister zdrowia ma 10-letnie doświadczenie w audycie wewnętrznym w sektorze finansowym, głównie w zakładach ubezpieczeń (w Grupie PZU). Przez ponad 4 lata pracował jako zarządzający zespołami audytowymi.

„Przez ostatnie 2 lata pracował jako Zastępca Dyrektora w Centrum Onkologii – Instytut im. Marii Skłodowskiej – Curie w Warszawie, gdzie kierował pionem Zarządzania i Finansów. W instytucie nadzorował obszary: zarządzania strategicznego i korporacyjnego, controllingu finansowego, HR, IT, inwestycji, zakupów, audytu wewnętrznego, bezpieczeństwa, a ponadto prowadził nadzór nad projektami restrukturyzacyjnymi i optymalizacyjnymi w różnych obszarach działalności instytutu (medyczny, finansowy, administracyjny)” - podało w komunikacie prasowym Ministerstwo Zdrowia.

Sławomir Gadomski zastąpił na stanowisku Katarzynę Głowalę, która zrezygnowała z pełnionej funkcji z powodów zdrowotnych. 

 

 

czytaj też:

Wieści

Ostatnie wideo

Podziękowania

WPR w Katowicach „PRZYJACIELEM DZIECI Z CUKRZYCĄ”

18 września 2023

Podziękowania dla Benedykta Krzykowskiego

10 sierpnia 2023

Michałowi Maliszowi dziękuje wieś Stanica

10 sierpnia 2023

Benedyktowi Krzykowskiemu - wdzięczna dyrekcja

17 lipca 2023

Kolejne podziękowanie dla Michała Malisza

17 lipca 2023

Dobre słowo od uczniów...

6 lipca 2023

Pszczyńskim ratownikom...

6 lipca 2023