Start Aktualności Nowy wiceminister zdrowia

Nowy wiceminister zdrowia

WPR

DLA RATOWNIKÓW DLA PACJENTÓW DLA LEKARZY | 6 czerwca 2018

Od 5 czerwca 2018 r. podsekretarzem stanu jest Sławomir Gadomski. Przed powołaniem był, przez dwa lata, zastępcą dyrektora w Centrum Onkologii – Instytucie im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie, gdzie kierował pionem zarządzania i finansów.

Sławomir Gadomski ma wykształcenie wyższe z zakresu finansów i bankowości oraz matematyki finansowej. Nowy wiceminister zdrowia ma 10-letnie doświadczenie w audycie wewnętrznym w sektorze finansowym, głównie w zakładach ubezpieczeń (w Grupie PZU). Przez ponad 4 lata pracował jako zarządzający zespołami audytowymi.

„Przez ostatnie 2 lata pracował jako Zastępca Dyrektora w Centrum Onkologii – Instytut im. Marii Skłodowskiej – Curie w Warszawie, gdzie kierował pionem Zarządzania i Finansów. W instytucie nadzorował obszary: zarządzania strategicznego i korporacyjnego, controllingu finansowego, HR, IT, inwestycji, zakupów, audytu wewnętrznego, bezpieczeństwa, a ponadto prowadził nadzór nad projektami restrukturyzacyjnymi i optymalizacyjnymi w różnych obszarach działalności instytutu (medyczny, finansowy, administracyjny)” - podało w komunikacie prasowym Ministerstwo Zdrowia.

Sławomir Gadomski zastąpił na stanowisku Katarzynę Głowalę, która zrezygnowała z pełnionej funkcji z powodów zdrowotnych. 

 

 

Wieści

Ostatnie wideo

Podziękowania

Wicemarszałek śląski z życzeniami dla pracujących w WPR

21 października 2019

Dyrekcja SP ZOZ MSWiA z życzeniami dla ratowników

21 października 2019

Od komendanta wojewódzkiego PSP w Katowicach

21 października 2019

Prezydent Zabrza pracownikom WPR

21 października 2019

Dyrektor Śląskiego OW NFZ życzy nam...

21 października 2019

Okolicznościowe życzenia od burmistrz Ogrodzieńca

21 października 2019

Życzenia na DRM od b. dyrektor WPR

21 października 2019