Start Aktualności Nowy wiceminister zdrowia

Nowy wiceminister zdrowia

WPR

DLA RATOWNIKÓW DLA PACJENTÓW DLA MEDIÓW | 6 czerwca 2018

Od 5 czerwca 2018 r. podsekretarzem stanu jest Sławomir Gadomski. Przed powołaniem był, przez dwa lata, zastępcą dyrektora w Centrum Onkologii – Instytucie im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie, gdzie kierował pionem zarządzania i finansów.

Sławomir Gadomski ma wykształcenie wyższe z zakresu finansów i bankowości oraz matematyki finansowej. Nowy wiceminister zdrowia ma 10-letnie doświadczenie w audycie wewnętrznym w sektorze finansowym, głównie w zakładach ubezpieczeń (w Grupie PZU). Przez ponad 4 lata pracował jako zarządzający zespołami audytowymi.

„Przez ostatnie 2 lata pracował jako Zastępca Dyrektora w Centrum Onkologii – Instytut im. Marii Skłodowskiej – Curie w Warszawie, gdzie kierował pionem Zarządzania i Finansów. W instytucie nadzorował obszary: zarządzania strategicznego i korporacyjnego, controllingu finansowego, HR, IT, inwestycji, zakupów, audytu wewnętrznego, bezpieczeństwa, a ponadto prowadził nadzór nad projektami restrukturyzacyjnymi i optymalizacyjnymi w różnych obszarach działalności instytutu (medyczny, finansowy, administracyjny)” - podało w komunikacie prasowym Ministerstwo Zdrowia.

Sławomir Gadomski zastąpił na stanowisku Katarzynę Głowalę, która zrezygnowała z pełnionej funkcji z powodów zdrowotnych. 

 

 

Wieści

Ostatnie wideo

Podziękowania

Za pomoc w organizacji pikniku chorzowskiego Sanepidu

24 lipca 2019

Podziękowania od X LO im. I. Paderewskiego w Katowicach

30 czerwca 2019

Za zdobycie III miejsca w turnieju piłki nożnej

23 czerwca 2019

Za organizację Dnia Bezpieczeństwa

19 czerwca 2019

Podziękowania dla Michała Malisza

18 czerwca 2019

Za udział w chorzowskim Pikniku bezpieczeństwa

5 czerwca 2019

Podziękowania za wkład w organizację akcji Bezpieczny Maluch

4 czerwca 2019