Start Aktualności Trwa sezon na mistrzostwa w ratownictwie medycznym

Trwa sezon na mistrzostwa w ratownictwie medycznym

WPR

MISTRZOSTWA DLA RATOWNIKÓW DLA LEKARZY | 18 kwietnia 2018

Za nami XIII Międzynarodowe Zimowe Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Medycznym zorganizowane przez Bielskie Pogotowie Ratunkowe. W maju zapraszamy do Gliwic...

Przed nami, czyli od 23 do 25 maja 2018 r. X Otwarte Mistrzostwa Śląska w Ratownictwie Medyczny, które organizuje Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe w Katowicach wraz ze Związkiem Pracodawców Ratownictwa Medycznego Samodzielnych Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej i Urzędem Miejskim w Gliwicach.

Wcześniej jednak w sportowo-medycznej rywalizacji zmierzą się najlepsze zespoły ratownictwa medycznego w: XVI Regionalnych Mistrzostwa Warmii i Mazur w Ratownictwie Medycznym organizowanych przez Szpital Powiatowy im. Jana Pawła II w Bartoszycach (09 – 11 maja 2018 r.).

Po śląskich mistrzostwach w Gliwicach Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe SP ZOZ w Lublinie zaprasza na IX Otwarte Mistrzostwa Ziemi Lubelskiej w Ratownictwie Medycznym (4. 06 – 08 czerwca 2018 r.)

Od 13 do 15 czerwca 2018 r. SP ZOZ Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku organizuje już XIV Podlaski Rajd Ratownictwa Medycznego.

W czerwcu (19 – 21) w kalendarzu mistrzowskim mamy Podkarpackie Mistrzostwa w Ratownictwie Medycznym. Ich organizatorem jest Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie.

A po wakacjach najważniejsze zawody w tym roku: XVII Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Medycznym w Olsztynie (11 – 14 września 2018 r.) organizowane przez tamtejszą Wojewódzką Stację Pogotowia Ratunkowego.

Przypomnijmy, że poprzednie mistrzostwa Polski (20 – 23 września 2017 r.) organizowało Krakowskie Pogotowie Ratunkowe. Oto pierwsza trójka:

• mistrzowie Polski: Jakub Kasiński, Marcin Kasiński, Adam Łata – Świętokrzyskie Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego – Kielce;
• I wicemistrzowie Polski: Jakub Będkowski, Krzysztof Hetman, Michał Łanocha – Powiatowa Stacja Pogotowia Ratunkowego w Tarnowie;
• II wicemistrzowie Polski: Kamil Bieńkowski, Mariusz Nasiłowski, Ryszard Sporek – Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego Meditrans SP ZOZ Warszawa.

Na koniec dodajmy, że wicemistrzowie Polski (srebrni i brązowi) zgłosili akces do udziału w X Otwartych Mistrzostwach Polski w Ratownictwie Medycznym. Mistrzowie Polski, z przyczyn obiektywnych, raczej nie pojawią się w Gliwicach.

Wieści

Ostatnie wideo

Podziękowania

Za pomoc w organizacji pikniku chorzowskiego Sanepidu

24 lipca 2019

Podziękowania od X LO im. I. Paderewskiego w Katowicach

30 czerwca 2019

Za zdobycie III miejsca w turnieju piłki nożnej

23 czerwca 2019

Za organizację Dnia Bezpieczeństwa

19 czerwca 2019

Podziękowania dla Michała Malisza

18 czerwca 2019

Za udział w chorzowskim Pikniku bezpieczeństwa

5 czerwca 2019

Podziękowania za wkład w organizację akcji Bezpieczny Maluch

4 czerwca 2019