Start Aktualności Jak postępować z pacjentem z zaburzeniami neurologicznymi...

Jak postępować z pacjentem z zaburzeniami neurologicznymi...

WPR

DLA RATOWNIKÓW DLA LEKARZY KURSY | 12 listopada 2018

Szkolenie kierowane jest do lekarzy systemu, ratowników medycznych, pielęgniarek systemu oraz dla dyspozytorów medycznych.

Zapraszamy na bezpłatne (dla naszych pracowników etatowych i kontraktowych) seminarium z tematyki pacjenta z zaburzeniami neurologicznymi. Początkowo zajęcia będą prowadzone przez lekarza neurologa, następnie przez jednego z naszych instruktorów, który jest ratownikiem medycznym i omówi te problemy od strony Zespołu Ratownictwa Medycznego (ZRM).

Przygotowano je w zgodzie z aktualnym stanem wiedzy medycznej, obowiązującymi przepisami i z uwzględnieniem możliwości organizacyjnych systemu Państwowe Ratownictwo Medyczne.
W trakcie zajęć zostaną omówione dobre praktyki postępowania z pacjentem z podejrzeniem udaru mózgu. To zbiór wskazówek postępowania z pacjentem z podejrzeniem udaru dla dyspozytorów medycznych opracowywanych przez konsultantów krajowych i zespoły ekspertów w dziedzinach mających zastosowanie w ratownictwie medycznym.

Szkolenie kierowane jest do lekarzy systemu, ratowników medycznych, pielęgniarek systemu oraz dla dyspozytorów medycznych. Zajęcia odbędą się:
• 05.12 (środa) godz. 9:00-15:00

Zapisy przyjmujemy w Szkole Ratownictwa. Można wysyłać także maila na adres szkolaratownictwa@wpr.pl. Wysyłając zgłoszenie, prosimy o podanie imienia i nazwiska, stacji, formy zatrudnienia oraz terminu.

Dla pracowników WPR w Katowicach seminarium jest bezpłatne. Dla osób nie związanych z naszym Pogotowiem koszt uczestnictwa to 50 zł. Przypominamy, że za udział w zajęciach przysługuje 8 pkt. edukacyjnych.

Na zajęciach „zabezpieczamy” poczęstunek oraz materiały szkoleniowe dla każdego uczestnika. Uwaga. Liczba miejsc jest ograniczona.

Wieści

Ostatnie wideo

Podziękowania

Podziękowania od prezydent Jastrzębia-Zdroju

26 października 2018

Życzenia od Wojskowej Komisji Uzupełnień

16 października 2018

Obywatelka dziękuję naszym ratownikom

25 września 2018

Arena Gliwice dziękuję za nasz wkład w akcję

21 września 2018

Gratulacje dla naszej załogi od ministra zdrowia

21 września 2018

Podziękowania od Hospicjum Cordis

13 września 2018

Za współroganizację Dnia Bezpiecznego Kierowcy

30 lipca 2018