Start Aktualności Na szczęście nikt nie zginął...

Na szczęście nikt nie zginął...

DLA RATOWNIKÓW DLA PACJENTÓW DLA LEKARZY | 17 stycznia 2018

Fot.: KMP Jastrzębie-Zdrój

Panująca aura sprawia, że warunki na drodze stają się zdradliwe i niebezpieczne..

Dwudziestu poszkodowanych. Jedna osoba poszkodowana w kategorii "czerwona", jedna skategoryzowana jako "żółta”, pozostali poszkodowani jako "zieloni"... To skutek zderzenia autobusu i dwóch samochodów osobowych. Wypadek wydarzył się we wtorek o 15:30 (16 stycznia 2018 r.) w Jastrzębiu Zdroju.

Kraksę spowodowała, tak wynika ze wstępnych ustaleń, kobieta kierująca samochodem osobowym Suzuki. Jechała w kierunku w kierunku Żor i wpadła w poślizg. Straciwszy panowanie nad autem zderzyła się czołowo w autobusem relacji Katowice – Jastrzębie Zdrój. Jechało 17 pasażerów.

Siła zderzenia była na tyle duża, że terenówkę odrzuciło na inny samochód osobowy, również jadący w kierunku Żor. Prowadzącą Suzuki strażacy musieli uwalniać z zgniecionego samochodu przy pomocy specjalnych narzędzi. Kobietę i pięć innych osób przewieziono do szpitali. Akcję ratunkową zakończopną późnym wieczorem.

Jastrzębska policja apeluje o ostrożność i dostosowanie prędkości do panujących na drodze warunków! Panująca aura sprawia, że warunki na drodze stają się zdradliwe i niebezpieczne, nie tylko dla zmotoryzowanych, ale i pieszych, którzy również powinni szczególnie zadbać o swoje bezpieczeństwo.

Wieści

Ogłaszamy kolejną aukcję

12 czerwca 2018

Ostatnie wideo

Podziękowania

Dyplom od WORD

29 maja 2018

Dyplom dla siatkarzy z WPR

16 marca 2018

Od uczniów i nauczycieli z ZSO w Pawłowicach

3 stycznia 2018

Od artystycznych przedszkolaków podziękowania

6 grudnia 2017

Podziękowania od jastrzębskich strażaków

22 listopada 2017

Podziękowania od Radia Express FM

3 listopada 2017

Podziękowania od prezydenta Jastrzębia-Zdroju

2 listopada 2017