Start Aktualności Nowe oblicze naszej strony internetowej

Nowe oblicze naszej strony internetowej

WPR

DLA RATOWNIKÓW DLA PACJENTÓW DLA MEDIÓW | 6 wrzesień 2017

Informujemy nie tylko o Wojewódzkim Pogotowiu Ratunkowym w Katowicach.

Przyszedł czas na zmiany nie tylko w wyglądzie witryny Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach. Przedstawiamy - co widać - nowe oblicze wpr.pl i mamy nadzieję, że spodoba się ono Państwu.

Nie wdając się w techniczne szczegóły obecna witryna idzie z duchem czasu. Można ją również oglądać na ekranach urządzeń mobilnych, czyli smartfonach i tabletach. Strona jest responsywna, czyli tłumacząc z języka informatycznego na polski – dopasowująca się automatycznie do wielkości ekranu, na którym jest wyświetlana. Teraz łatwiej można wyszukiwać w zawartości strony odpowiednich treści, korzystając z tzw. tagów (oznaczone pod tekstami niebieskimi etykietami) lub używając witrynowej wyszukiwarki. Najważniejsze, w naszej ocenie, materiały publikujemy na głównej stronie, w działach POLECANE i WIEŚCI. "Wchodzimy" również w media społecznościowe. Stąd też widoczne logotypy Google+, Facebooka, Twittera i YouTube (na tym ostatnim mamy swój kanał, wyświetlany jest na podwale strony głównej)...

Treści publikowane na wpr.pl adresujemy nie tylko do ratowników medycznych oraz lekarzy, ale w równym stopniu do tych, których na użytek wortalu nazwaliśmy pacjentami.

Informujemy nie tylko o Wojewódzkim Pogotowiu Ratunkowym w Katowicach. Postanowiliśmy wykroczyć nieco poza przyjęte wzorce, na których oparte są strony internetowe naszych odpowiedników działających w systemie Państwowego Ratownictwa Medycznego.

Oprócz tego, że ratujemy, to także – za pośrednictwem witryny internetowej i korzystając z źródeł własnych i zewnętrznych – podajemy informacje przydatne dla lekarzy, ratowników medycznych i pacjentów. Myślimy, że wieści te będą dla naszych Czytelników przydatne.

Wieści

NFZ pod lupą kontrolerów

23 listopad 2017

Ostatnie wideo

Podziękowania

Podziękowania od jastrzębskich strażaków

22 listopad 2017

Podziękowania od Radia Express FM

3 listopad 2017

Podziękowania od prezydenta Jastrzębia-Zdroju

2 listopad 2017

Podziękowania od prezydenta Siemianowic Śląskich

30 październik 2017

Podziękowania za wartościową prelekcję o BHP

30 październik 2017

Podziękowania od Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji

25 październik 2017

Podziękowania od seniorów z Koszutki

19 październik 2017