Start Aktualności Podsumowanie zabezpieczenia ŚDM 2016

Podsumowanie zabezpieczenia ŚDM 2016

j. w.

DLA RATOWNIKÓW DLA LEKARZY | 9 sierpnia 2016

Dwudziestu czterech ratowników medycznych WPR w Katowicach otrzymało listy gratulacyjne za profesjonalne wsparcie zabezpieczenia Światowych Dni Młodzieży

- Wykonaliście swoje zadania perfekcyjnie - gratulował (9 sierpnia) ratownikom medycznym zabezpieczającym Światowe Dni Młodzieży w Krakowie i Częstochowie Artur Borowicz, dyrektor Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach.

- Godnie reprezentowaliście nasze pogotowie i za to jesteście przez środowisko służb ratowniczych bardzo dobrze postrzegani. To była mega uroczystość i gigantyczne wyzwanie dla wszystkich służb ratowniczych i porządkowych. Współpracę oceniam wzorcowo. Dzięki wam pielgrzymi mogli czuć się bezpiecznie.

W zabezpieczeniu Światowych Dni Młodzieży w Krakowie i Częstochowie brało bezpośrednio udział jedenaście zespołów ratownictwa medycznego WPR w Katowicach oraz kilkudziesięciu dyspozytorów Zintegrowanych Dyspozytorni Medycznych i pięć osób kierujących ZDM oraz Działem Transportu.

Dziś wszystkim służbom ratowniczym, zabezpieczającym wizytę Papieża Franciszka w Częstochowie podziękowania złożył także wojewoda śląski, Jarosław Wieczorek.

czytaj też:

Wieści

Ostatnie wideo

Podziękowania

Dostaliśmy taki list od śląskich strażaków

11 maja 2020

Wicemarszałek śląski z życzeniami dla pracujących w WPR

21 października 2019

Dyrekcja SP ZOZ MSWiA z życzeniami dla ratowników

21 października 2019

Od komendanta wojewódzkiego PSP w Katowicach

21 października 2019

Prezydent Zabrza pracownikom WPR

21 października 2019

Dyrektor Śląskiego OW NFZ życzy nam...

21 października 2019

Okolicznościowe życzenia od burmistrz Ogrodzieńca

21 października 2019