Start Aktualności Podsumowanie zabezpieczenia ŚDM 2016

Podsumowanie zabezpieczenia ŚDM 2016

j. w.

DLA RATOWNIKÓW DLA LEKARZY | 9 sierpnia 2016

Dwudziestu czterech ratowników medycznych WPR w Katowicach otrzymało listy gratulacyjne za profesjonalne wsparcie zabezpieczenia Światowych Dni Młodzieży

- Wykonaliście swoje zadania perfekcyjnie - gratulował (9 sierpnia) ratownikom medycznym zabezpieczającym Światowe Dni Młodzieży w Krakowie i Częstochowie Artur Borowicz, dyrektor Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach.

- Godnie reprezentowaliście nasze pogotowie i za to jesteście przez środowisko służb ratowniczych bardzo dobrze postrzegani. To była mega uroczystość i gigantyczne wyzwanie dla wszystkich służb ratowniczych i porządkowych. Współpracę oceniam wzorcowo. Dzięki wam pielgrzymi mogli czuć się bezpiecznie.

W zabezpieczeniu Światowych Dni Młodzieży w Krakowie i Częstochowie brało bezpośrednio udział jedenaście zespołów ratownictwa medycznego WPR w Katowicach oraz kilkudziesięciu dyspozytorów Zintegrowanych Dyspozytorni Medycznych i pięć osób kierujących ZDM oraz Działem Transportu.

Dziś wszystkim służbom ratowniczym, zabezpieczającym wizytę Papieża Franciszka w Częstochowie podziękowania złożył także wojewoda śląski, Jarosław Wieczorek.

Wieści

Ostatnie wideo

Podziękowania

Podziękowania od X LO im. I. Paderewskiego w Katowicach

30 czerwca 2019

Za zdobycie III miejsca w turnieju piłki nożnej

23 czerwca 2019

Za organizację Dnia Bezpieczeństwa

19 czerwca 2019

Podziękowania dla Michała Malisza

18 czerwca 2019

Za udział w chorzowskim Pikniku bezpieczeństwa

5 czerwca 2019

Podziękowania za wkład w organizację akcji Bezpieczny Maluch

4 czerwca 2019

Za pomoc w organizacji Dnia Dziecka w Rybniku

3 czerwca 2019