Start Aktualności Nasi ratownicy w plebiscycie Hipokratesa

Nasi ratownicy w plebiscycie Hipokratesa

j. w.

DLA RATOWNIKÓW DLA PACJENTÓW | 1 września 2015

Celem tej akcji "Dziennika Zachodniego" jest promocja śląskiej służby zdrowia oraz budowanie jej jeszcze lepszego wizerunku.

O tytuł najlepszego ratownika medycznego ubiegają się już: Mateusz Benesz, Marcin Kuban, Tomasz Lemm, Bartłomiej Sępniak, Rafał Szostak i Piotr Szwedziński.

Na łamach największej gazety regionalnej w Polsce "Dziennika Zachodniego" oraz w serwisie internetowym www.dziennikzachodni.pl prezentowani są najlepsi pracownicy służby zdrowia i wiodące placówki medyczne. Zgłoszenia do tego plebiscytu rozpoczęły się 21 sierpnia, a zakończenie zaplanowano na 2 października br.

Spośród ludzi oddanych pacjentom, pracowników placówek służby zdrowia, szczególnie zaangażowanych w ochronę życia i zdrowia, mieszkańcy naszego województwa wybiorą laureatów w kategoriach: lekarzy, ratowniczka i ratownik, pielęgniarka i pielęgniarz, położna i położna, farmaceutka i farmaceuta. Oceniać też można placówki medyczne.

W plebiscycie wyłonionych zostanie 18 laureatów, po trzech z każdej z kategorii, a także jeden laureat honorowy wybrany przez głosowanie kapituły powołanej do plebiscytu.

Czytelnicy mogą głosować na swoich faworytów w serwisie www, na portalu Facebook, a także za pomocą sms-ów.

Celem tej akcji "Dziennika Zachodniego" jest promocja śląskiej służby zdrowia oraz budowanie jej jeszcze lepszego wizerunku.

Zachęcamy do odwiedzania strony www.dziennikzachodni.pl/hipokrates i głosowania na nasze koleżanki i kolegów oraz nasze pogotowie.

Wieści

Ostatnie wideo

Podziękowania

Za pomoc w organizacji pikniku chorzowskiego Sanepidu

24 lipca 2019

Podziękowania od X LO im. I. Paderewskiego w Katowicach

30 czerwca 2019

Za zdobycie III miejsca w turnieju piłki nożnej

23 czerwca 2019

Za organizację Dnia Bezpieczeństwa

19 czerwca 2019

Podziękowania dla Michała Malisza

18 czerwca 2019

Za udział w chorzowskim Pikniku bezpieczeństwa

5 czerwca 2019

Podziękowania za wkład w organizację akcji Bezpieczny Maluch

4 czerwca 2019