Start Aktualności W Raciborzu zespoły WPR na VII i VIII miejscu

W Raciborzu zespoły WPR na VII i VIII miejscu

j. w.

DLA RATOWNIKÓW DLA PACJENTÓW DLA LEKARZY | 18 maja 2015

Podczas tegorocznych Otwartych Mistrzostwa Śląska w Ratownictwie Medycznym zespoły ratownictwa medycznego Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach zajęły całkiem niezłe miejsca.

ZRM z Żor zakończył mistrzostwa na siódmej pozycji ze 143 punktami, na równi z Cieszyńskim Pogotowiem Ratunkowym, a ZRM z Katowic-Ligoty uplasował się na ósmej pozycji, zdobywając o jeden punkt mniej - 142.

W mistrzostwach wzięło udział 16 zespołów ratownictwa medycznego z całego kraju. Zwyciężyła ekipa z Powiatowej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Tarnowie (163 pkt.). Drugie miejsce zdobyło Pogotowie Ratunkowe w Rydułtowach z Powiatowego Szpitala w Wodzisławiu Śląskim (159), natomiast trzecie Świętokrzyskie Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego (158)

Otwarte Mistrzostwa Śląska w Ratownictwie Medycznym odbywały się w dniach 13-15 maja br. na terenie powiatu raciborskiego. Objęła je patronatem honorowym wicemarszałek województwa śląskiego Aleksandra Skowronek oraz wojewoda śląski Piotr Litwa. Natomiast patronat honorowy sprawował konsultant wojewódzki z dziedziny medycyny ratunkowej, prof. zw. dr hab. n. med. Krystyn Sosada.

Wieści

Ostatnie wideo

Podziękowania

Podziękowania od ORPiP

25 kwietnia 2019

Życzenia od posła K. Gadowskiego z okazji Światowego Dnia Zdrowia

3 kwietnia 2019

Były u nas przedszkolaki i...

12 marca 2019

CZERWONE BERETY dziękują za szkolenie z zasad pierwszej pomocy

20 lutego 2019

Podziękowania od prezydent Jastrzębia-Zdroju

26 października 2018

Życzenia od Wojskowej Komisji Uzupełnień

16 października 2018

Obywatelka dziękuję naszym ratownikom

25 września 2018