Start Aktualności W Raciborzu zespoły WPR na VII i VIII miejscu

W Raciborzu zespoły WPR na VII i VIII miejscu

j. w.

DLA RATOWNIKÓW DLA PACJENTÓW DLA LEKARZY | 18 maja 2015

Podczas tegorocznych Otwartych Mistrzostwa Śląska w Ratownictwie Medycznym zespoły ratownictwa medycznego Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach zajęły całkiem niezłe miejsca.

ZRM z Żor zakończył mistrzostwa na siódmej pozycji ze 143 punktami, na równi z Cieszyńskim Pogotowiem Ratunkowym, a ZRM z Katowic-Ligoty uplasował się na ósmej pozycji, zdobywając o jeden punkt mniej - 142.

W mistrzostwach wzięło udział 16 zespołów ratownictwa medycznego z całego kraju. Zwyciężyła ekipa z Powiatowej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Tarnowie (163 pkt.). Drugie miejsce zdobyło Pogotowie Ratunkowe w Rydułtowach z Powiatowego Szpitala w Wodzisławiu Śląskim (159), natomiast trzecie Świętokrzyskie Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego (158)

Otwarte Mistrzostwa Śląska w Ratownictwie Medycznym odbywały się w dniach 13-15 maja br. na terenie powiatu raciborskiego. Objęła je patronatem honorowym wicemarszałek województwa śląskiego Aleksandra Skowronek oraz wojewoda śląski Piotr Litwa. Natomiast patronat honorowy sprawował konsultant wojewódzki z dziedziny medycyny ratunkowej, prof. zw. dr hab. n. med. Krystyn Sosada.

Wieści

Ostatnie wideo

Podziękowania

Za pomoc w organizacji pikniku chorzowskiego Sanepidu

24 lipca 2019

Podziękowania od X LO im. I. Paderewskiego w Katowicach

30 czerwca 2019

Za zdobycie III miejsca w turnieju piłki nożnej

23 czerwca 2019

Za organizację Dnia Bezpieczeństwa

19 czerwca 2019

Podziękowania dla Michała Malisza

18 czerwca 2019

Za udział w chorzowskim Pikniku bezpieczeństwa

5 czerwca 2019

Podziękowania za wkład w organizację akcji Bezpieczny Maluch

4 czerwca 2019