Start Aktualności W Raciborzu zespoły WPR na VII i VIII miejscu

W Raciborzu zespoły WPR na VII i VIII miejscu

j. w.

DLA RATOWNIKÓW DLA PACJENTÓW DLA LEKARZY | 18 maja 2015

Podczas tegorocznych Otwartych Mistrzostwa Śląska w Ratownictwie Medycznym zespoły ratownictwa medycznego Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach zajęły całkiem niezłe miejsca.

ZRM z Żor zakończył mistrzostwa na siódmej pozycji ze 143 punktami, na równi z Cieszyńskim Pogotowiem Ratunkowym, a ZRM z Katowic-Ligoty uplasował się na ósmej pozycji, zdobywając o jeden punkt mniej - 142.

W mistrzostwach wzięło udział 16 zespołów ratownictwa medycznego z całego kraju. Zwyciężyła ekipa z Powiatowej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Tarnowie (163 pkt.). Drugie miejsce zdobyło Pogotowie Ratunkowe w Rydułtowach z Powiatowego Szpitala w Wodzisławiu Śląskim (159), natomiast trzecie Świętokrzyskie Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego (158)

Otwarte Mistrzostwa Śląska w Ratownictwie Medycznym odbywały się w dniach 13-15 maja br. na terenie powiatu raciborskiego. Objęła je patronatem honorowym wicemarszałek województwa śląskiego Aleksandra Skowronek oraz wojewoda śląski Piotr Litwa. Natomiast patronat honorowy sprawował konsultant wojewódzki z dziedziny medycyny ratunkowej, prof. zw. dr hab. n. med. Krystyn Sosada.

Wieści

Ostatnie wideo

Podziękowania

Wicemarszałek śląski z życzeniami dla pracujących w WPR

21 października 2019

Dyrekcja SP ZOZ MSWiA z życzeniami dla ratowników

21 października 2019

Od komendanta wojewódzkiego PSP w Katowicach

21 października 2019

Prezydent Zabrza pracownikom WPR

21 października 2019

Dyrektor Śląskiego OW NFZ życzy nam...

21 października 2019

Okolicznościowe życzenia od burmistrz Ogrodzieńca

21 października 2019

Życzenia na DRM od b. dyrektor WPR

21 października 2019